Zaujíma vás, či ste s tým správnym partnerom? Partnerská zhoda znamení podľa lunárneho kalendára môže byť odpoveďou na vaše otázky! Ak sa chcete dozvedieť viac o zhode partnerov podľa mesačných znamení, alebo o tom, ako zistiť zhodu partnerov podľa dátumu narodenia, ste na správnom mieste. Naša kalkulačka vám poskytne odpovede, ktoré hľadáte, a pomôže vám odkryť tajomstvá vašej lásky napísanej na oblohe. Čítajte ďalej…

Mesiac v splne je mocná a tajomná sila, ktorá ľudí uchvacuje už stáročia. Jeho vplyv na príliv a odliv a na svet prírody je dobre známy, ale spln mesiaca má hlboký vplyv aj na naše emócie a správanie. Či už ste veriaci astrológ alebo nie, je nepopierateľné, že spln mesiaca má hlboký vplyv na náš život. V tomto článku sa budeme venovať vplyvu splnu mesiaca na naše nálady, správanie a emócie a rozoberieme spôsoby, ako využiť jeho silu na zlepšenie nášho života.
Čítajte ďalej…

Dnes sa ponoríme do podstaty toho, čo znamená byť mesačným znamením Baran. Budeme sa zaoberať všetkým, od charakteristík tohto znamenia zverokruhu až po možnosti osobného rastu, ktoré ponúka. Čítajte ďalej…

Zaujíma vás, ako mesačné fázy ovplyvňujú rast rastlín? Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sa zdá, že rastliny počas určitých fáz Mesiaca toľko nerastú? Je čas preskúmať fascinujúce spojenie medzi Mesiacom a rastlinami na Zemi!

Čítajte ďalej…

Všimli ste si niekedy, že zvieratá sa v určitých dňoch mesiaca správajú inak? Ich správanie sa čiastočne riadi lunárnym kalendárom a neustále sa meniacimi fázami Mesiaca. Odhalenie ohromujúcich účinkov lunárneho kalendára na zvieratá môže byť fascinujúcou cestou, ktorá odhalí silu Mesiaca a jeho hlboký vplyv na svet prírody.

Čítajte ďalej…

Spln mesiaca je nebeská udalosť, ktorá už po stáročia vzbudzuje predstavivosť ľudstva. Je to čas tajomstva, zázrakov a mágie, ktorý má hlboký vplyv na náš život a svet okolo nás. Spln je mocná sila, ktorú môžete využiť na uvoľnenie svojho potenciálu a vnesenie rovnováhy a harmónie do svojho života.
Čítajte ďalej…

Rozdiely v lunárnych kalendároch

Prečo sú v lunárnych kalendároch rozdiely? Lunárny kalendár sa už od jeho vzniku vždy udáva v dňoch a nie v hodinách. Aké znamenie teda konkrétnemu dňu priradiť, keď sa dve rôzne znamenia v jeden deň prelínajú? To bol odveký problém a autori lunárnych kalendárov ho po stáročia riešili priradením znamenia, ktoré platilo o polnoci. Kto s tým nesúhlasil vyberal znamenie aktívne v čase o dvanástej hodine na obed. Čítajte ďalej…

Vplyv postavenia mesiaca na telo

Pozrite si vplyv postavenia mesiaca na telo a jednotlivé orgány. Podľa toho v akom znamení sa mesiac práve nachádza, sú aktívne tieto telesné oblasti:
Čítajte ďalej…